Instytut Animacji i Gier

2

Sekretariat Instytutu Animacji i Gier

pokój 30
ul. Franciszkańska 76/78

mgr Joanna Dryńska

42 254 75 71

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik:

dr Agata Gorządek, wykładowca

Typ studiów:

stacjonarne studia I stopnia
stacjonarne studia II stopnia

Nr sali:  116 (budynek przy ul. Franciszkańskiej 76/78)

Charakterystyka:

Pracownia oferuje zajęcia związane z teoretycznymi i praktycznymiPracownia oferuje zajęcia związane z teoretycznymi i praktycznymizagadnieniami z zakresu szeroko rozumianej animacji przestrzennej.Program obejmuje zajęcia z projektowania i wykonania lalki animacyjnej,rekwizytów, scenografii oraz makiet filmowych, ćwiczenia z animacji stopmotion, realizacje krótkich ćwiczeń filmowych oraz omówienie podstawowychzagadnień związane z narracją, montażem i postprodukcją technik lalkowych.W ramach zajęć studenci mają dostęp do specjalistycznych warsztatówmechanicznych i stolarskich oraz wsparcie doświadczonych techników. Programobejmuje również projekcje filmowe i wykłady związane z historią animacjilalkowej oraz zagadnieniami charakterystycznymi dla tej techniki.
Pracownia animacji lalkowej dostępna jest dla studentów studiów I i II stopnia,oraz przy realizacji dyplomów licencjackich i magisterskich z zakresu animacjiprzestrzennej.

do góry