Filename: miniatura.jpg

Już 25 czerwca 2024 r., (wtorek), o godz. 14.00 w auli Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi odbędzie się pokaz dyplomantek i dyplomantów Instytutu Ubioru ASP w Łodzi. Na wybiegu zaprezentowanych zostanie 18 kolekcji dyplomowych studentów I i II stopnia kierunku projektowanie ubioru.

Wstęp wolny!

Filename: mini_rejwach.png

Tegoroczną edycję Festiwalu Muzyki Elektronicznej Ravekjavík otworzył wernisaż wystawy „Rejwach vol.3”. Wystawa miała jednocześnie charakter konkursowy, laureatów wybierali partnerzy Festiwalu Ravekjavík. Znalazła się wśród nich także Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi.

Filename: miniatura.png

Czy jedzenia z gier wideo można skosztować? Jaki smak mają piksele, czyli zaprojektowane elementy kulinarne w grach wideo? Jaką rolę przypisuje się jedzeniu w grach wideo? Czy to jedynie sposób na odnowienie zdrowia, czy może narracyjne narzędzie w komunikacji z graczem?

Filename: PUA_2024_baner_miniatura_asp_540x277.png

Zapraszamy do udziału w internetowym plebiscycie publiczności na najlepszą pracę 3. Przeglądu Uczelni Artystycznych. Głosowanie trwa do 23 czerwca 2024 r. do godz. 19.00.

Filename: mini_dobra.jpg

Takiego pokazu Łódź jeszcze nie widziała! W czasie tegorocznej edycji Festiwalu Ravekjavik studentki i studenci Instytutu Ubioru łódzkiej ASP zaprezentują aż 160 zaprojektowanych przez siebie sylwetek.

Filename: PIKNIK-MINIATURKA-GIF.gif

Wata cukrowa, sitodruk na koszulkach i grill, czyli mocny akcent na początek wakacji. Gdy tylko opadną emocje po sesji, w imieniu Samorządu Studenckiego zapraszamy wszystkie studentki i studentów ASP w Łodzi do wspólnego spędzenia czasu na terenach zielonych wokół głównego budynku uczelni.

Filename: miniatura.png

Informujemy, że ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Są to jedyne w Polsce studia podyplomowe w zakresie sztuki i projektowania nadające kwalifikacje cząstkowe na poziomie 6 lub 7 Polskiej Ramy Kwalifikacji.

Filename: 3313_3a4dc030d5777253025364ba39636cd1.jpg

Przed nami Międzynarodowy Festiwal Fotografii – Fotofestiwal 2024, najbardziej znaczące wśród ogólnopolskich wydarzeń poświęconych sztukom wizualnym, w tym w szczególności fotografii. Po raz kolejny partnerem wydarzenia jest Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi.

Targi sztuki i designu po dwumiesięcznej przerwie powracają do Akademickiego Centrum Designu. Wydarzenie, które odbędzie się już w niedzielę 16 czerwca, będzie znakomitą okazją do zakupu unikatowej artystycznej biżuterii, grafiki czy ceramiki autorstwa studentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania.

Filename: laaf.jpg

Zgłoś swoją pracę i wygraj wystawę indywidualną w Galerii Biała Ściana

Samorząd ASP Łódź oraz stowarzyszenie LAAF Łódź zapraszają do udziału w StudentCall. Konkurs jest elementem składowym festiwalu "LAAF TeoriaMnogości". StudentCall kierowany jest do wszystkich studentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. do udziału zapraszamy studentów tworzących sztukę abstrakcyjną.

Po raz kolejny Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi jest partnerem Festiwalu Muzyki Elektronicznej i Sztuk Wizualnych Ravekjavík. Ósma edycja wydarzenia odbędzie się 15 czerwca 2024 r. w dawnych magazynach tekstylnych przy ul. Niciarnianej 52.

Filename: 3942_1271a238e7e8edce938a1b05393d7e4d.jpg

Serdecznie zapraszamy studentów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi do wzięcia udziału w 16. Konkursie na małą formę graficzną, którego organizatorem jest Galeria Amcor.