• miniatura
  Filename: miniatura_konkurs.jpg
  Size: 319.7 KB

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie, we współpracy z Wydziałem Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Krakowa, ogłasza nieograniczony, dwuetapowy, realizacyjny Konkurs architektoniczno-rzeźbiarski na opracowanie koncepcji formy przestrzennej upamiętniającej Orlęta Lwowskie w planowanym parku przy ul. Karmelickiej w Krakowie. 

 • miniatura
  Filename: treinnale.jpg
  Size: 171.2 KB

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach jako organizator 4. MIĘDZYNARODOWEGO TRIENNALE RYSUNKU STUDENCKIEGO 2023 zachęca do udziału w tym wydarzeniu. Konkurs skierowany jest do studentów oraz absolwentów-dyplomantów z lat 2021-2023. Najlepsze rysunki, zdaniem międzynarodowego Jury, zostaną nagrodzone, a wszystkie prace zaprezentowane na wystawie kuratorskiej w katowickiej Galerii Rondo Sztuki.

 • miniatura
  Filename: mini konkurs.jpg
  Size: 174.46 KB

W imieniu agencji koncertowej Follow The Step chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą instalację artystyczną, która następnie będzie ozdabiała FEST Festival przez wszystkie dni trwania wydarzenia. Konkurs skierowany jest do wszystkich młodych i utalentowanych twórców.

 • miniatura
  Filename: bytom.jpg
  Size: 129.3 KB

W imieniu organizatora, Gminy Bytom, zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie na stworzenie projektu graficznego muralu.

 • miniatura
  Filename: miniatura książki konkurs.jpg
  Size: 35.15 KB

Zapraszamy studentów i absolwentów do udziału w konkursie i w wydarzeniu „Książka dobrze zaprojektowana – zacznijmy od dzieci”, organizowanym przez Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach.

 • miniatura
  Filename: glass design award.jpg
  Size: 118.97 KB

W imieniu organizatora zapraszamy do udziału w konkursie Saint-Gobain Glass Design Award, organizowanym przez markę Saint-Gobain Glass Polska, wiodącego producenta szkła budowlanego. Konkurs jest skierowany do studentów związanych z projektowaniem architektury i architektury wnętrz.

 • miniatura
  Filename: miniatura YD.jpg
  Size: 78.68 KB

W imieniu organizatora mamy przyjemność zaprosić studentów i absolwentów wzornictwa, sztuki, grafiki, malarstwa i architektury do udziału w konkursie wzorniczym „Young Design 2023".

 • miniatura
  Filename: packaging_mini.jpg
  Size: 66.33 KB

W imieniu organizatora, firmy Targi w Krakowie Sp. z o.o., zapraszamy studentów do udziału w konkursie projektowym w ramach tegorocznej edycji Packaging Innovations.

 • miniatura
  Filename: Nowe spojrzenie.jpg
  Size: 48.7 KB

W imieniu organizatora, Wydziału Malarstwa i Rysunku Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, informujemy o możliwości uczestnictwa w dwunastej edycji konkursu o Nagrodę Artystyczną UAP Nowy Obraz/ Nowe Spojrzenie.

 • miniatura
  Filename: zainspiruj się Japonią miniatura.jpg
  Size: 64.11 KB

W imieniu organizatora, firmy ALSTOR Adam Zwierzynski i Wspólnicy Sp. z o.o., informujemy o rozpoczęciu naboru do kolejnej edycji konkursu graficznego „Zainspirowani Japonią”.

 • miniatura
  Filename: Model Young Package.jpg
  Size: 171.4 KB

Grupa Model ogłasza międzynarodowy konkurs Model Young Package na najlepszy projekt opakowania, skierowany do studentów szkół wyższych.

do góry