Inne wystawy

Filename: miniatura.jpg
  • plakat.jpg
    Filename: plakat.jpg

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac studentów z Pracowni Podstaw Projektowania Graficznego Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, prowadzonej przez Tomasza Olszyńskiego i Karolinę Grudzińską, który odbędzie się 25 maja 2019 roku o godz 19.30 w Muzeum Książki Artystycznej (ul. Tymienieckiego 24, Łódź). Wystawa potrwa do 7 czerwca 2019 r. Ekspozycja została zorganizowana w ramach festiwalu OTWARTA WYSTAWA 18.

Program festiwalu

Od 25 maja do 7 czerwca:

wystawa studentów z pracowni Podstaw Projektowania Graficznego ASP w Łodzi prowadzonej przez Tomasza Olszyńskiego i Karolinę Grudzińską,
wystawa pod tytułem „Lice” organizowana przez koło naukowe „Lema” w ASP w Łodzi pod kierownictwem Szymona Kowalskiego, w galerii OFF Piotrkowska
wystawa p.t. „Komunikat miejski” w której udział biorą Andrzej Chętko, Andrzej Miastkowski vel Egon Fietke, Bartek Smoczyński, Distort Visual, Franek Fiet, Darek Adryańczyk, Marcin Wilkoszewski i studenci z pracowni Podstaw Projektowania Graficznego ASP w Łodzi.

19:30 wernisaż
20:00 zagrają Typo Machines Cru
od 21 Operacja Sowa IV Pre-Party,

17.00 wernisaż w Galerii OFF Piotrkowska

od 19 zagrają Eliza, Szklane oczy, Insania, Przyjaciele bawią się tam
od lat, Lemur, Marynarze Łodzi, Kinior Balon i Pan Zbyszek, po
koncertach - SKVNISA Space Collective.

7 czerwca finisaż

od 20.00 do +- ? Operacja Sowa Let’s Dance