• miniatura
  Filename: generative_mini.jpg
  Size: 186.97 KB

Wirtualna Galeria Pixel Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi zaprasza na wystawę Sztuki generatywnej "Generative".

 • miniatura
  Filename: vico.jpg
  Size: 136.13 KB

Wirtualna Galeria Pixel Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi zaprasza na wystawę światowej sławy artysty włoskiego Vico Calabrò. Prezentowane są freski, grafiki i malarstwo.

 • miniatura
  Filename: Jundo 2.png
  Size: 243.5 KB

Od 15.02.2024 r. w wirtualnej przestrzeni Galerii Pixel dostępna będzie wystawa prezentująca twórczość Eweliny Ostrowskiej, instruktora programów wirtualnych w Instytucie Grafiki Artystycznej w ASP w Łodzi.

 • miniatura
  Filename: Jundo.png
  Size: 219.6 KB

Wirtualna Galeria Pixel Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi zaprasza na wystawę Pracowni Technik Cyfrowych prowadzonej przez prof. Grzegorza Chojnackiego i dr hab. Roberta Jundo prof. uczelni w Instytucie Grafiki Artystycznej, łódzkiej ASP. Jest to przegląd prac wykonanych w technice grafiki cyfrowej, której tematem przewodnim były marionetki, kukiełki, pacynki.

 • miniatura
  Filename: Jundo.png
  Size: 324.44 KB

Od 15.01.2024 roku w wirtualnej przestrzeni Galerii Pixel dostępna będzie kolejna wystawa. Tym razem zaprezentowana zostanie twórczość dr hab. Roberta Jundo prof. uczelni, nauczyciela grafiki cyfrowej w Instytucie Grafiki Artystycznej w ASP w Łodzi.

 • miniatura
  Filename: Wystawa.png
  Size: 77.56 KB

Wirtualna Galeria Pixel Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi zaprasza na wystawę Pracowni Technik Cyfrowych prowadzonej przez prof. Grzegorza Chojnackiego i dr hab. Roberta Jundo w Instytucie Grafiki Artystycznej, łódzkiej ASP. Jest to przegląd prac wykonanych w technice grafiki cyfrowej, której tematem przewodnim był akt – nagość.

 • Miniatura
  Filename: Wystawa1.png
  Size: 112.22 KB

Wirtualna Galeria Pixel Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi zaprasza na wystawę grafiki artystycznej „Łodzią do Gdańska” dr hab. Roberta Jundo i dr Damiana Idzikowskiego, pedagogów Instytutu Grafiki Artystycznej ASP w Łodzi.

 • miniatura
  Filename: Wystawa.png
  Size: 133.09 KB

Wirtualna Galeria Pixel Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi zaprasza na wystawę twórczości Olgi Czechowskiej, absolwentki Uniwersytetu Artystycznego im. M. Abakanowicz w Poznaniu.

 • miniatura
  Filename: pomiedzy_neutronem_mini.jpg
  Size: 192.29 KB

Od 1 lipca 2023 roku w wirtualnej przestrzeni Galerii Pixel dostępna będzie kolejna wystawa. Tym razem zaprezentowana zostanie w niej twórczość prof. Andrzeja Banachowicza, nauczyciela akademickiego Uniwersytetu Artystycznego im. M. Abakanowicz w Poznaniu.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 64.48 KB
 • plakat
  Filename: plakat mały.jpg
  Size: 229.06 KB

Od 15 kwietnia 2023 roku w przestrzeni Galerii Pixel dostępna będzie kolejna wirtualna wystawa. Tym razem jest to twórczość dra Arkadiusza Polewki.

 • miniatura
  Filename: 540x277.jpg
  Size: 41.56 KB

Galeria PIXEL Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi zaprasza do oglądania wystawy online „szkicownik głubczycki”, prezentującej rysunek prof. Zdzisława Wiatra.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 45.26 KB

Galeria PIXEL Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi zaprasza do oglądania wystawy online „DESIGN”, prezentującej dorobek artystyczny w zakresie projektowania graficznego dra Jarosława Golanka.

do góry