Filename: mini.jpg

Zewsząd słyszysz o sztucznej inteligencji (AI)? To dopiero początek rewolucji, która zmienia świat na naszych oczach. AI, napędzana algorytmami uczenia maszynowego, rozwija się w tempie wykładniczym, co sprawia, że jesteśmy świadkami historycznego przełomu o niewyobrażalnej skali. Jak to wpłynie na Twoją pracę? Z pewnością znacząco.

Filename: mini.jpg

W dzisiejszym dynamicznym świecie zawodowym, tempo zmian jest szybkie, co czyni nieodzownym posiadanie zarówno solidnych umiejętności twardych, jak i elastycznych umiejętności miękkich. Umiejętności twarde, takie jak zaawansowane umiejętności techniczne i specjalistyczna wiedza, stanowią fundament skutecznego wykonywania zadań zawodowych. Z kolei umiejętności miękkie, takie jak umiejętność efektywnej komunikacji i zdolność do pracy w zespole, są kluczowe dla dynamiki kariery i długofalowego sukcesu zawodowego.

Filename: mini.jpg

Rozmowa kwalifikacyjna jest kluczowym etapem procesu rekrutacyjnego, podczas którego pracodawca stara się lepiej poznać potencjalnych pracowników. Jednak przygotowanie do niej to nie tylko zapamiętanie odpowiedzi na standardowe pytania. Oto kilka istotnych aspektów, które warto mieć na uwadze:

Filename: ZSK_mini.jpg

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza pracowników i studentów na spotkanie pt. „Od kompetencji do kwalifikacji – praktyczny przewodnik po Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji”, które odbędzie się 9 maja 2024 roku w godz. 10:00-13:00 w sali Kina 3D.

Filename: logosy-wup.jpg

Jeżeli jesteś osobą:

• która jest zainteresowana wyborem lub zmianą zawodu,
  • chce poznać własne kompetencje i predyspozycje zawodowe,
  • szuka możliwości rozwoju zawodowego…

Filename: Gra o pracę.png

W dniach 11-15 marca 2024 roku zapraszamy na kolejną edycję Gry o Karierę organizowaną pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP.

Zespół Fundacji Dobra Sieć niezmiennie od 2009 roku popularyzuje wiedzę o dostępnych w Polsce i zagranicą programach stypendialnych, konkursach oraz stażach.

Filename: miniatura.jpg

Drogie Studentki i Studenci ASP w Łodzi!

Informujemy, że wystartowała największa w historii edycja programu stypendialnego „Młodzi w Łodzi”.

Serdecznie zapraszamy pracowników uczelni, jak i studentów, do udziału w II Międzynarodowym Kongresie „Klimatyczna Regeneracja Miast”, który odbędzie się w EC1 - Miasto Kultury w dniach 7-8 czerwca.

Filename: miniatura.jpg

Szanowni Państwo,

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi rozpoczyna rekrutację do projektu płatnych staży dla studentów w ramach projektu unijnego „Zintegrowany Program ASP w Łodzi 2", współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Filename: miniaturka.jpg
  • plakat
    Filename: plakat.jpg

Drodzy studenci!

Miło nam poinformować o kolejnej edycji inicjatywy, która powstała dzięki staraniom Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP, czyli wydarzeniu „Gra o Karierę – Biuro Karier dla Ciebie”. Jest to ogólnopolski projekt, którego realizacja planowana jest w dniach 16-20 maja 2022 r.

Filename: artysta_zawodowiec.jpg

W imieniu organizatora - Fundacji Sztuki Polskiej ING - zapraszamy do udziału w  szóstej edycji projektu Artysta-Zawodowiec.