Czwartą edycję Helping Hand kierujemy do osób z niepełnosprawnościami, którym stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy umysłowej, wymagającej komunikacji zespołowej oraz zdalnej. Zapraszamy osoby pragnące zdobyć nowe kompetencje z zakresu poszukiwania pracy, komunikacji biznesowej, umiejętności miękkich pożądanych na rynku pracy oraz zaznajomić się ze specyfiką pracy w międzynarodowych korporacjach, które na co dzień stosują i wdrażają politykę włączania i różnorodności wobec osób ze specjalnymi potrzebami.

Ogłaszamy, że rusza TRZECIA EDYCJA SKILL SPRINT! Już w kwietniu odbędzie się bezpłatny event skierowany dla studentów i absolwentów, który pomoże w mądrym budowaniu swojej kariery zawodowej.

Filename: Gra o pracę.png

W dniach 11-15 marca 2024 roku zapraszamy na kolejną edycję Gry o Karierę organizowaną pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP.

ARTYSTA – ZAWODOWIEC  to projekt dla artystów i artystek sztuk wizualnych oraz osób studiujących na uczelniach artystycznych. Jak co roku, wyjątkowe grono ekspertów i ekspertek w dziedzinie sztuki współczesnej, opowie o narzędziach i praktykach pomocnych w zawodowym funkcjonowaniu w świecie sztuki. Udział w wydarzeniu jest jak zawsze bezpłatny.

Fundacja Rozwoju i Kwalifikacji Stella Virium od 10 lat zajmuje się wspieraniem osób podnoszących kompetencje zawodowe oraz wspieraniem przystosowania i adaptacji osób wykluczonych do obecnych wymogów rynku pracy.

Filename: 1080x1080_DD-Academy_2023_Business&Legal.jpg
    Filename: DDAcademy_2023_PlakatB2.jpg

Krakowski Park Technologiczny ma przyjemność zaprosić studentów do udziału w Digital Dragons Academy – serii wykładów i profesjonalnych warsztatów dotyczących tworzenia gier wideo.

Zespół Fundacji Dobra Sieć niezmiennie od 2009 roku popularyzuje wiedzę o dostępnych w Polsce i zagranicą programach stypendialnych, konkursach oraz stażach.

Filename: miniatura.jpg

Drogie Studentki i Studenci ASP w Łodzi!

Informujemy, że wystartowała największa w historii edycja programu stypendialnego „Młodzi w Łodzi”.

Serdecznie zapraszamy pracowników uczelni, jak i studentów, do udziału w II Międzynarodowym Kongresie „Klimatyczna Regeneracja Miast”, który odbędzie się w EC1 - Miasto Kultury w dniach 7-8 czerwca.

Filename: miniatura.jpg

Szanowni Państwo,

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi rozpoczyna rekrutację do projektu płatnych staży dla studentów w ramach projektu unijnego „Zintegrowany Program ASP w Łodzi 2", współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Filename: miniaturka.jpg
  • plakat
    Filename: plakat.jpg

Drodzy studenci!

Miło nam poinformować o kolejnej edycji inicjatywy, która powstała dzięki staraniom Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP, czyli wydarzeniu „Gra o Karierę – Biuro Karier dla Ciebie”. Jest to ogólnopolski projekt, którego realizacja planowana jest w dniach 16-20 maja 2022 r.

Filename: artysta_zawodowiec.jpg

W imieniu organizatora - Fundacji Sztuki Polskiej ING - zapraszamy do udziału w  szóstej edycji projektu Artysta-Zawodowiec.