Inne wystawy

• plakat.jpg
    Filename: plakat.jpg
    Filename: miniatura.jpg

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Najlepsze Dyplomy Sztuki Mediów, który odbędzie się 16 maja 2019 r. o godz. 18:00 w Studio BWA Wrocław (ul. Ruska 46a, 3 piętro).

Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi będzie reprezentował Grzegorz Demczuk, autor pracy „Podstawa”, która powstała w Pracowni Multimediów, na Wydziale Grafiki i Malarstwa. Promotorem pracy jest dr Łukasz Ogórek.

Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów to przedsięwzięcie organizowane od pięciu lat przez Centrum Sztuki WRO wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Wystawę tworzą najlepsze realizacje dyplomowe wybrane przez komisje konkursowe na ośmiu publicznych uczelniach artystycznych w Polsce: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.

Wydarzenie jest skoncentrowane na promocji absolwentów, akcentując różnorodność podejść, postaw, tematów i sposobów ekspresji młodych artystów pracujących z mediami.

-----------------------------

Wystawie towarzyszy konferencja naukowa CZYNNIK LUDZKI / CZYNNIK NIE-LUDZKI. Edukacja i eksperyment, podczas której swój wykład wygłosi prof. Ryszard W. Kluszczyński.

wrocenter.pl

asp.wroc.pl