Inne wystawy

0
  • miniatura
    Filename: wystawa.png
    Size: 102.21 KB

W bieli i w czerni - wystawa prac studentów z Pracowni Fotografii Reklamowej z Instytutu Fotografii i Multimediów ASP w Łodzi prowadzonej przez dra hab. Marka Herbika, prof. uczelni

Pracownia została stworzona w celu rozwinięcia umiejętności i samodzielnego działania studentów w dynamicznym świecie sztuki współczesnej. Skupiamy się na fascynującym dialogu pomiędzy indywidualnym stylem twórczym a bogatą tradycją fotograficzną. Nasi studenci w swojej pracy artystycznej odnoszą się zarówno do osobistych doświadczeń, jak i zjawisk zachodzących we współczesnym świecie, interpretując je za pomocą mocy fotografii. W Pracowni dążymy do przekraczania tradycyjnych granic tego medium, dając swobodę eksploracji różnych form i technik. Nowe spojrzenie na sztukę obrazowania łączy się z zaangażowaniem, eksperymentowaniem i rozwijaniem własnej kreatywności. Otwartość w realizacji tematów pozwala na tworzenie dzieł, które nie tylko odzwierciedlają, ale również przenikają nowoczesne spojrzenie na sztukę obrazowania. Dzięki temu, tematy i ćwiczenia prowokują do dogłębnej i krytycznej analizy rzeczywistości, a następnie prowadzą do kreatywnego przetworzenia tych obserwacji w procesie konceptualizacji i tworzenia wizualnych narracji.

Kurator wystawy: dr hab. Marek Herbik, prof. uczelni

Identyfikacja wizualna wystawy: dr hab. Marek Herbik, prof. uczelni

Lista studentów prezentujących swoje prace: Laura Pakulska, Olga Mizgier, Zuzanna Gieras, Aleksandra Brzozowska, Anya Zhuk, Wiktoria Kowalczyk, Maja Makuch, Dominika Bulicz, Julia Ochmańska, Weronika Zasadzka, Magdalena Płóciennik, Karolina Malara, Michał Sieradzan, Ola Helman.

Wernisaż wystawy: 10.11.2023 r. godzina 18.00

Czas trwania wystawy: 10.11 - 01.12.2023 r.

Biuro Wystaw Artystycznych

ul. Kościuszki 3, Sieradz

 

do góry