Inne wystawy

Filename: mini.png

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi i Uniwersytet Łódzki zapraszają do Galerii Wozownia 1/5 w Łodzi na wernisaż wystawy dra hab. Macieja Rawluka, prof. uczelni pt. „Wszystko składane”.

Wystawa, która  otworzy się 9 listopada o godzinie 18.30, zaprezentuje wybrane prace zrealizowane w ramach projektu fotograficznego, w czasie którego autor na składanym rowerze, ze składanym aparatem fotograficznym odbył ponad 20 wypraw po przedmieściach Warszawy.

Kurator wystawy: prof. Marek Domański
Identyfikacja wizualna wystawy: UŁ

Maciej Rawluk – obserwator rzeczy zwykłych, fotograf. Autor książek poświęconych długoterminowym projektom fotograficznym, m.in.: „Przystanki polskie”, „Bałuty – palimpsest”, „Setka”, „Posta Romana”, „Ojczyzna”, „Jedynka”, „Wszystko składane. Aparat, rower i przedmieścia”. Pracuje w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, gdzie w Instytucie Fotografii i Multimediów prowadzi Pracownię Dokumentu Fotograficznego.

Wszystko składane
Galerii Wozownia 1/5