Inne wystawy

Filename: miniatura graf.jpg

Zachęcamy do zobaczenia  finisażu wystawy 14. Konkursu na małą formę graficzną. Konkurs jest skierowany do wszystkich studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego  w Łodzi i służy wyłonieniu najlepszych studenckich prac graficznych.

Przewodniczącym konkursu jest Dyrektor Generalny Amcor Specialty Cartons Polska Sp. z o.o., patronem honorowym konkursu jest Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Za organizację i przebieg konkursu odpowiedzialny jest kurator Galerii Amcor - Witold Warzywoda (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Jury w składzie:

Cezary Wojciechowski - Przewodniczący, Dyrektor Generalny, Amcor Specialty Cartons Polska Sp. z o. o.,
prof. Piotr Ciesielski - Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi,
prof. Zbigniew Purczyński - Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi,
dr Dariusz Leśnikowski - Uniwersytet Łódzki, Dyrektor Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi,
Iwona Ciupa - HR Manager Amcor Specialty Cartons Polska Sp. z o. o.

przyznało następujące nagrody:

I  nagrodę regulaminową – Sandrze Stojańskiej-Rekus za pracę "Industrial",
II  nagrodę regulaminową – Darii Łuce za pracę „…gdzie byś mnie nie dotknął, to mnie boli…”,
III  nagrodę regulaminową – Julii Tazbir za pracę "Kartka z pamiętnika, str. 3".

Autor identyfikacji: dr Tomasz Matczak

Czas trwania wystawy: 27.01.-09.03.2023