Inne wystawy

Filename: miniatura_OK.jpg

Pomoc Ukrainie jest nadal potrzebna! Z tego powodu Koło Naukowe „Eksperymentarium” zrzeszające studentów Pracowni Technik Wklęsłodrukowych i Pracowni Technik Litograficznych organizuje piątą edycję wystawy charytatywnej studentów, pedagogów i absolwentów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi „Stand For Ukraine – vol. 5”.

Akcja ponownie odbywa się pod hasłem „Kup sztukę, wesprzyj Ukrainę”. Na wystawie można kupić zarówno tradycyjne, jak i eksperymentalne grafiki, obrazy olejne, akwarelowe, prace w technice akrylu na płótnie, autorskie plakaty, fotografie, a nawet biżuterię. Łącznie w „Stand For Ukraine – vol. 5” bierze udział 50 artystów, którzy przedstawiają 128 prac (ceny mieszczą się w przedziale od 10 do 1000 zł).

Tym razem wystawa przyjęła charakter wydarzenia online na profilu Koła Naukowego „Eksperymentarium”, gdzie zaprezentowane już zostały wszystkie prace. Ich rezerwacji można dokonywać mailowo, pisząc na adres:

Zakup odbywa się poprzez dokonanie przelewu o wartości odpowiadającej zarezerwowanej pracy na rzecz jednej z pięciu wybranych fundacji charytatywnych. Po odbiór zakupionych prac zapraszamy osobiście do sal 207 i 208 w budynku głównym uczelni (ul. Wojska Polskiego 121).

Wystawa potrwa od 7 do 20 grudnia 2022 r. i będzie znakomitą okazją, by zakupić prezenty świąteczne dla swoich bliskich. Serdecznie zapraszamy do wspierania tej szlachetnej inicjatywy!