Inne wystawy

Poziomy biały prostokąt. Trzecią część obrazu zajmuje fragment namalowanego aktu z zaznaczonym światłocieniem, przylegający do prawego boku obrazu. Przedstawiają nagie kobiece nogi, skrzyżowane w kostkach i przybliżone do tułowia modelki, która nisko siedzi. \nLewą  część tła zajmuje nieokreślona plama w kolorach brązu i turkusu. Środek zajmuje szary prostokąt, w który wpisano ciemniejszym drukiem: SZTUKI PIĘKNE na eksocu. W górnym lewym rogu umieszczono logotypy organizatorów
    Filename: ASP - miniaturka 540x277 px (1).jpg

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania wystawy studentów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, która od 21 października do 30 listopada 2021 prezentowana będzie w siedzibie Uniwersytetu Łódzkiego (Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ, ul. Rewolucji 1905 roku 37, budynek T, I piętro nad aulą oraz patio tego budynku).

Ekspozycja otworzy cykl wystaw i wydarzeń artystycznych pod wspólnym hasłem „SZTUKI PIĘKNE na eksocu”. Na wystawie będzie można oglądać prace młodych twórców powstałe w ramach zajęć dydaktycznych. Przybliżą one urok i specyfikę takich dyscyplin jak grafika warsztatowa, reprezentowana na wystawie przez grafiki stworzone w pracowniach drzeworytu i technik łączonych, oraz rzeźba, którą reprezentować będą rzeźby kute w marmurze, realizowane w trakcie zajęć odbywanych w warsztacie kamienia.