• miniatura
  Filename: 41mini.jpg
  Size: 91.81 KB

Znamy autorów prac zakwalifikowanych do wystawy laureatów 41. Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Sztuki Piękne. Kapituła konkursu, w skład której weszli jurorzy oraz fundatorzy nagród, wybrała ponad 40 prac spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu.

 • miniatura
  Filename: mini_dobra.jpg
  Size: 69.67 KB

Drodzy Studenci i Studentki ASP w Łodzi! Startujemy z 41 edycją Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Sztuki Piękne – największym i najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem artystycznym naszej uczelni. Serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie. Koniecznie zapoznajcie się z zasadami udziału i nie przegapcie terminu zgłoszeń!

 • miniatura
  Filename: mini.png
  Size: 40.05 KB

Znamy autorów prac zakwalifikowanych do wystawy laureatów 40. Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Sztuki Piękne. Kapituła konkursu, w skład której weszli jurorzy oraz fundatorzy nagród, wybrała ponad 50 prac spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu.

Zwycięzców poznamy już 14 kwietnia 2023 r. o godz. 17.00 podczas wernisażu w Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi (ul. Sienkiewicza 44, Ośrodek Propagandy Sztuki, Park Sienkiewicza).

 • miniatura
  Filename: 2miniatura.jpg
  Size: 31.83 KB

Drodzy Studenci i Studentki ASP w Łodzi! Startujemy z kolejną edycją Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Sztuki Piękne - największym i najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem artystycznym naszej uczelni. W tym roku odbywa się jego jubileuszowa – 40. edycja. Tym bardziej nie może Was tu zabraknąć. Koniecznie zapoznajcie się z zasadami udziału i nie przegapcie terminu zgłoszeń!

 • miniatura
  Filename: 39-strzeminski-2022-piekne-miniatura-strona-540x277px.jpg
  Size: 153.37 KB

Lista laureatów 39. Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Sztuki Piękne, którzy zakwalifikowali się do wystawy w Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi (Ośrodek Propagandy Sztuki, Park Sienkiewicza):

 • miniatura
  Filename: 39-strzeminski-2022-piekne-miniatura-strona-540x277px.jpg
  Size: 153.37 KB

Drodzy Studenci i Studentki ASP w Łodzi! Startujemy z kolejną edycją Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Sztuki Piękne 2022.

do góry