0
  • miniatura
    Filename: 39-strzeminski-2022-piekne-miniatura-strona-540x277px.jpg
    Size: 153.37 KB

Drodzy Studenci i Studentki ASP w Łodzi! Startujemy z kolejną edycją Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Sztuki Piękne 2022.

W tym roku możecie się zgłosić, wypełniając formularz online dostępny tutaj. Wystawa prac laureatów odbędzie się, jak co roku w Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi w przestrzeni Ośrodka Propagandy Sztuki (Park Sienkiewicza).

Czekamy na Was!

Ważne informacje:

Regulamin Konkursu

Zgłoszenia do 28 lutego 2022

Wystawa laureatów w Ośrodku Propagandy Sztuki

Harmonogram Konkursu:

15-28.02 - zgłoszenia
01-04.03 - montaż wystawy konkursowej
16.03 - obrady jury
17.03 - obrady fundatorów
18.03 - demontaż wystawy konkursowej
21.03 - transport prac zakwalifikowanych do wystawy laureatów
22-24.03 - montaż wystawy laureatów (Ośrodek Propagandy Sztuki)
25.03 godzina 17:00 - wernisaż wystawy laureatów i wręczenie nagród
Wystawa laureatów potrwa do 24.04

Komisarz Konkursu i kurator wystawy:

mgr. Izabela Krześlak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Podkomisarze:

mgr Paulina Sadrak – Instytut Tkaniny (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
mgr Katarzyna Gołębiowska – Instytut Malarstwa (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
mgr Maria Krasnodębska – Instytut Rzeźby (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
dr Dagmara Bugaj – Instytut Fotografii i Multimediów (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
dr Damian Idzikowski – Instytut Grafiki Artystycznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

do góry