Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż zebrały się 2 grupy w ramach Akademii Kreatywnego Seniora w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024 i ruszają zajęcia dla seniorów.

Akademia Kreatywnego Seniora serdecznie zaprasza do zapisywania się na zajęcia w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024, które realizowane są w formule nawiązującej do uniwersytetu III wieku.

Akademia Kreatywnego Seniora serdecznie zaprasza do zapisywania się na zajęcia w semestrze zimowym roku akademickiego 2023/2024, które realizowane są w formule nawiązującej do uniwersytetu III wieku.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż zebrały się 2 grupy w ramach Akademii Kreatywnego Seniora w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023 i ruszają zajęcia dla seniorów.

Wznawiamy nabór do Akademii Kreatywnego Seniora w semestrze letnik roku akademickiego 2022/2023. Jest to cykl zajęć realizowanych w formule nawiązującej do Uniwersytetu III Wieku.

Drodzy Seniorzy,

rozpoczęcie zajęć Akademii Kreatywnego Seniora planujemy w semestrze letnim roku akademickiego 2022/23.