Pracownicy akademiccy

Instytut Rzeźby

Urodziła się w 1985 roku w Łodzi. Jest absolwentką dwóch wydziałów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Tytuł magistra sztuki uzyskała na Wydziale Grafiki i Malarstwa w Pracowni Sitodruku. Dyplom z wyróżnieniem uzyskała w Pracowni Obiektu Artystycznego pod kierunkiem profesora Zbigniewa Dudka na Wydziale Rzeźby i Działań Interaktywnych. Jedną z jej prac można oglądać w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Obecnie jest pracowniczką dydaktyczną w macierzystej uczelni, prowadzi zajęcia w ramach Warsztatu Drewna oraz Rzeźby Obligatoryjnej w Instytucie Rzeźby na Wydziale Sztuk Pięknych.