Pracownicy akademiccy

Instytut Malarstwa i Rysunku

Urodziła się w Białej Podlaskiej. Od 2000 roku jest związana z ziemią łódzką. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi na Wydziale Grafiki i Malarstwa, gdzie w 2005 roku zrealizowała dyplom w Pracowni Technik Drzeworytniczych prof. Andrzeja Mariana Bartczaka, Pracowni Malarstwa prof. Mariana Kępińskiego i Pracowni Papieru prof. Ewy Latkowskiej-Żychskiej. W latach 2006-2016 pracowała na stanowisku asystenta w Pracowni Rysunku IV prowadzonej przez prof. Zdzisława Olejniczaka. Od 2016 roku prowadzi samodzielnie najpierw Pracownię Rysunku IV na Wydziale Grafiki i Malarstwa, następnie od 2017 roku Pracownię Rysunku i Technik Ilustracyjnych na Wydziale Malarstwa i Rysunku w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, obecnie w Instytucie Malarstwa i Rysunku Wydziału Sztuk Pięknych. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem grafiką warsztatową, ilustracją, ceramiką. W uczelni od lat związana jest z Biurem współpracy z zagranicą, pełni rolę kierunkowego Koordynatora Erasmus + , a od 2019 roku również funkcję Pełnomocnika Rektora ds. osób z niepełnosprawnościami.