Pracownicy akademiccy

Filename: lamorski-rafal.jpg

Instytut Architektury Wnętrz

Urodził się 29.12.1971 roku.

Stopnie naukowe/artystyczne
Stopień doktora habilitowanego sztuki uzyskał uchwałą Rady Wydziału Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu 22.09.2014 roku na podstawie ogólnego dorobku artystycznego i przedstawionej rozprawy habilitacyjnej „W poszukiwaniu tożsamości miejsca – cykl projektów i realizacji budynków oraz wnętrz mieszkalnych”.

Stopień doktora nauk technicznych uzyskał uchwałą Rady Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej 16.03.2006 roku – rozprawa doktorska „Komputerowe metody ochrony, prezentacji i popularyzowania dziedzictwa architektonicznego na przykładzie zespołów fabrycznych Łodzi”. Praca uzyskała wyróżnienie Ministra Budownictwa za nowatorskie ujęcie problematyki wykorzystania metod komputerowych w ochronie dziedzictwa architektonicznego (14.05.2007).

Uprawnienia zawodowe
Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej nr 81/01/WŁ nadane 22.05.2001 r.. Członkostwo w Łódzkiej Okręgowej Izbie Architektów nr LO 0476 od 04.11. 2004 r.

Funkcje kierownicze
Kierownik Pracowni Projektowania Wnętrz Użyteczności Publicznej w Instytucie Architektury Wnętrz.