Pracownicy akademiccy

Instytut Malarstwa i Rysunku

Urodził się w 1974 roku w Łodzi. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi; studiował na Wydziale Tkaniny i Ubioru (1998-2002) oraz na Wydziale Grafiki i Malarstwa (2002-2005) – dyplom obronił w 2005 roku z malarstwa i rzeźby.

W latach 2008-2012 był opiekunem Galerii Kobro w łódzkiej ASP.

Od 2011 roku był asystentem w Pracowni Malarstwa prowadzonej przez prof. Janusza Antoszczyka na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz.

Stopień doktora uzyskał w 2019 roku, obecnie jest adiunktem w Pracowni Malarskich Transpozycji Widzenia w Instytucie Malarstwa na Wydziale Sztuk Pięknych.

Jest wielokrotnym uczestnikiem Międzynarodowych Plenerów Malarskich „Czas i miejsce dla sztuki” w Osiekach.

Jest autorem 15 wystaw indywidualnych, brał udział w ponad 40 wystawach zbiorowych.