Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej

na rok akademicki 2023/2024

ETAP I
rejestracja

Rejestracja on-line i wybór studiów w Szkole Doktorskiej w Systemie Elektronicznej Rekrutacji: e-rekrutacja.asp.lodz.pl

1 września 2023 r. (od godz. 6:00) - 5 września 2023 r. (do godz. 23:00)

ETAP II
dostarczenie dokumentów do ASP w Łodzi

Dostarczenie do uczelni przez kandydata wymaganych dokumentów rekrutacyjnych

Dokumenty rekrutacyjne przyjmuje stacjonarnie w uczelni Sekretariat Szkoły Doktorskiej (godz. 10:00 – 14:00) w budynku głównym ASP w Łodzi, ul. Wojska Polskiego 121, V piętro, pok. 507 lub dokumenty rekrutacyjne można przesłać pocztą na adres uczelni.

7 września 2023 r. – 8 września 2023 r.

ETAP III
weryfikacja i ocena dokumentów

Składanie przez kandydatów w Systemie Elektronicznej Rekrutacji prac egzaminacyjnych w formie elektronicznej.
14 września 2023 r. (od godz. 6:00) – 17 września 2023 r. (do godz. 23:00)

Weryfikacja techniczna prac egzaminacyjnych nadesłanych przez kandydatów (dokonuje Sekretariat Szkoły Doktorskiej).
18 września 2023 r.

Przegląd nadesłanych prac egzaminacjnych / egzamin wstępny cz. 1
Przegląd i ocena prac egzaminacyjnych kandydatów (dokonuje Komisja Rekrutacyjna Szkoły Doktorskiej).
19 września 2023 r.

Powiadomienie kandydata w Systemie Elektronicznej Rekrutacji o dopuszczeniu do rozmowy kwalifikacyjnej wraz z podaniem jej terminu.
20 września 2023 r. (od godz. 12.00)

ETAP IV
rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa kwalifikacyjna – stacjonarnie w ASP / egzamin wstępny cz. 2
Termin rozmowy należy sprawdzić na indywidualnym koncie w Systemie Elektronicznej Rekrutacji. Kandydaci zgłaszają się osobiście na egzamin. Oceny rozmowy kwalifikacyjnej (dokonuje Komisja Rekrutacyjna Szkoły Doktorskiej).
25 września 2023 r. – 26 września 2023 r.

Powiadomienie kandydata w Systemie Elektronicznej Rekrutacji o uzyskanym wyniku egzaminu wstępnego i zakwalifikowaniu na studia w Szkole Doktorskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.
27 września 2023 r. (od godz. 12.00)

Dostarczenie do uczelni przez kandydata zakwalifikowanego na studia do Szkoły Doktorskiej oryginałów dokumentów rekrutacyjnych.
Oryginały dokumentów rekrutacyjnych przyjmuje stacjonarnie w uczelni Sekretariat Szkoły Doktorskiej w budynku głównym ASP ul. Wojska Polskiego 121, V piętro, pok. 507 (godz. 10:00 – 14:00)
28 września 2023 r.

Powiadomienie kandydata w Systemie Elektronicznej Rekrutacji o przyjęciu na studia w Szkole Doktorskie Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.
29 września 2023 r. (od godz. 12.00)

Szczegółowe informacje na temat wymaganych dokumentów rekrutacyjnych do Szkoły Doktorskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi:

Zasady przygotowania dokumentacji w formie elektronicznej: