Filename: zaslepka-uwaga (2).jpg

Otwarty nabór partnera do wspólnego przygotowania i realizacji projektu

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi ogłasza otwarty nabór partnera w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu dofinansowanego w ramach konkursu: Dostępność podmiotów szkolnictwa wyższego - nr naboru FERS.03.01-IP.08-001/23

Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS)
Priorytet 3: Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami
Działanie 03.01: Dostępność szkolnictwa wyższego

Celem partnerstwa jest wspólne przygotowanie i opracowanie wniosku, aplikowanie o dofinansowanie oraz realizacja projektu, który zakłada niwelowanie barier w dostępie do edukacji na poziomie wyższym. Wspólna realizacja projektu z partnerem, który ma bogate doświadczenie we współpracy z innymi uczelniami pozwoli bazować na znacznie szerszej wiedzy i doświadczeniu, co w konsekwencji daje szanse uzyskania wyższej jakości rezultatów osiągniętych w ramach projektu.

Ofertę należy złożyć do 09 stycznia 2024 r., do godziny 09.00.

Ogłoszenie o naborze

Załącznik 1. Formularz oferty partnera