Filename: Powidoki_Awangardy_miniatura.jpg
  • plakat
    Filename: plakat.jpg

W imieniu Contemporary Lynx oraz PURO Hotels zapraszamy na spotkanie z cyklu Break My Art., które odbędzie się w dniu 28 listopada (czwartek) o godz. 19:00 w Hotelu Puro (ul. Ogrodowa 16, Łódź).

Spotkanie zbudowane jest w oparciu o temat przewodni: „Powidoki awangardy”. W programie rozmowa z artystami i przedstawicielami instytucji, a także w sali kina hotelowego projekcja filmu "Performer" w reżyserii Łukasza Rondudy oraz Macieja Sobieszczańskiego.

Uczestniczką debaty będzie m.in. nasza absolwentka Ola Niepsuj.

Ola Niepsuj – ilustratorka i graficzka. Mieszka i pracuje w Warszawie. Projektuje plakaty, identyfikacje wizualne oraz infografiki. Łącząc tradycyjne techniki z rysunkiem cyfrowym, tworzy eklektyczne kolaże. Pracowała dla New York Times, The Wall Street Journal, Nike, Converse, Taschen, Thames and Hudson, HBO, Showmax, Ikea, Apple, Melissa i Skanska. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Studiowała też w Portugalii – w Escola Superior de Artes e Design de Matosinhos oraz Faculdade de Belas Artes da Universidade do Porto.  Prace Oli Niepsuj zdobyły srebrny medal Society od Illustrators NYC w 2017 roku, trzykrotnie wyróżniono je w prestiżowym roczniku American Illustration i dwukrotnie nagrodzono złotem w konkursie Klubu Twórców Reklamy. Jej twórczość zdobyła uznanie na ponad 150 wystawach w Polsce i 30 innych krajach m.in w Japonii, Francji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Korei Południowej, Portugalii, Belgii, Boliwii, Stanach Zjednoczonych, we Włoszech i na Kubie.

Wstęp wolny.