Pracownicy akademiccy

Instytut Wzornictwa

Urodził się w 1981 roku w Łodzi. Dyplom magistra sztuki uzyskał na Wydziale Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi w 2006 roku. Od 2006 roku był pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, obecnie jest pracownikiem dydaktycznym Instytutu Wzornictwa na Wydziale Sztuk Projektowych. Jest współtwórcą Pink Pug Design. Obecnie jest projektantem niezależnym. Posiada w swoim dorobku projektowym wiele realizacji i wdrożeń na polu produktu, wnętrz, komunikacji wizualnej, a także biżuterii. Projektował m.in. dla firm: Laskomex PPUH, Polfarmex S.A., F&F Pabianice, Browin S.A. Jest autorem programów kształcenia w zakresie podstaw projektowania. Wieloletnim opiekunem studentów podczas plenerów projektowych „Młody człowiek i morze”. Uczestnikiem sympozjów na temat podstaw projektowania. Jest dwukrotnym laureatem Nagrody Rektora za osiągnięcia organizacyjne. Uczestniczy w programach badawczych, w tym finansowanych z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Prowadzi zajęcia z podstaw projektowania dla studentów pierwszego roku studiów pierwszego stopnia na kierunku wzornictwo.