Sukcesy studentów

2
 • miniatura
  Filename: MINIATURA.png
  Size: 358.08 KB
 • 1.jpg
  Filename: 1.jpg
  Size: 410.48 KB
 • 2.jpg
  Filename: 2.jpg
  Size: 456.87 KB
 • 3.jpg
  Filename: 3.jpg
  Size: 399.23 KB
 • 4.jpg
  Filename: 4.jpg
  Size: 466.93 KB
 • 5.jpg
  Filename: 5.jpg
  Size: 425.39 KB
 • 6.jpg
  Filename: 6.jpg
  Size: 393.82 KB

Sześcioro studentów i absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi zaprezentowało swoje kolekcje w finale XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody Off Fashion, który odbył się 23 lipca w Kieleckim Centrum Kultury.

- II nagrodę otrzymał student ASP Elliot Kubiak

- laureatką III nagrody została nasza absolwentka Wiktoria Łaskawiec

Nagrodę od Partnera Konkursu: Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru MSKPU otrzymali: Elliot Kubiak, Oliwia Matlak (studentka ASP) i Maja Pilarek (absolwentka ASP).

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi przyznała również swoją nagrodę, w postaci pokazu w ramach Łódź Young Fahion, którą otrzymała Dominika Rozkrut, zwyciężczyni konkursu.

Konkurs Off Fashion odbywa się w Kielcach i ma za zadanie stworzyć szansę zawodowego startu młodym projektantom, których zapał i kreatywność odmieniają nasze spojrzenie na rynek mody w Polsce, a ulicom naszych miast nadają znamiona indywidualności i oryginalności. Pierwsza edycja konkursu OFF Fashion odbyła się w maju 2007 roku. Swoje prace nadesłało ponad 300 projektantów nie tylko z Polski ale także i z Indii, Kazachstanu, Niemiec, Anglii, Danii. Konkurs wpisał się na stałe w kalendarz imprez poświęconych modzie. Niebagatelną rolę w rozwoju imprezy odgrywa profesjonalne jury oceniające nadsyłane prace. Są to najwyższej klasy specjaliści: krytycy mody, wybitni projektanci, wykładowcy wyższych uczelni - tak z Polski jak i z zagranicy.

do góry