Sukcesy studentów

Filename: 4.jpg
    Filename: 5.jpg
    Filename: 6.jpg

Marianna Lamenta została laureatką Nagrody Prezydenta Miasta Katowice w ramach Konkursu Design 32 – Najlepsze dyplomy projektowe Akademii Sztuk Pięknych, organizowanego przez ASP w Katowicach.

Nagrodzona została jej praca dyplomowa pod tytułem „Kolekcja osobliwości  –  biżuteria inspirowana dysfunkcjami psychicznymi”, zrealizowana w Instytucie Biżuterii na Wydziale Sztuk Projektowych pod kierunkiem Dziekan tego Wydziału – dr hab. Olgi Podfilipskiej-Krysińskiej, prof. Uczelni. Marianna Lamenta była również finalistką tegorocznej edycji konkursu Prime Time 2022 –  Najlepsze dyplomy ASP w Łodzi. Obecnie realizuje studia II stopnia w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Gratulujemy zarówno młodej artystce, jak i jej promotorce.