Sukcesy studentów

Logo Młodzi w Łodzi ma kształt komiksowej chmurki, w której umieszcza się dialogi. Jednakże tutaj ją zgeometryzowano i  lekko  przechylono, a jej białe tło z czarnym napisem obwiedziono kolorem niebieskim, żółtym i amarantowym.
    Filename: miniatura.jpg
    Filename: 1.jpg
    Filename: 2.jpg

We wtorek 22 listopada br. w budynku Alchemium Politechniki Łódzkiej wręczone zostały Stypendia Prezydenta Miasta Łodzi oraz Stypendia programu „Młodzi w Łodzi”.

W gronie laureatek stypendium Prezydenta Miasta Łodzi znalazły się trzy studentki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi:

• Julia Roszak – studentka I roku studiów licencjackich kierunku projektowanie graficzne
  • Monika Giemula – studentka I roku studiów licencjackich kierunku projektowanie ubioru
  • Zofia Safinowska – studentka I roku studiów licencjackich kierunku projektowanie ubioru

Serdecznie gratulujemy!