Sukcesy pedagogów

2

Z satysfakcją informujemy, że plakaty dr Karoliny Grudzińskiej, dra hab. Jakuba Balickiego, dra Mariusza Andryszczyka i dra Przemysława Hajka, nauczycieli akademickich Instytutu Projektowania Graficznego Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz dra Krzysztofa Guzka, dyrektora Instytutu Nowych Mediów i Kompozycji łódzkiej ASP zostały zakwalifikowane do wystawy głównej Bienal del Cartel Bolivia BICeBé (Bolivia Poster Biennial BICeBé) w kategorii „Plakat kulturalny”.

Do tegorocznej edycji wydarzenia zgłoszonych zostało ponad 12 500 projektów z 90 krajów świata. Finalnie 541 plakatów zostanie ocenionych przez jury, które wyłoni zwycięzców w każdej kategorii. Wystawa główna odbędzie się w listopadzie 2023 r. w Santa Cruz de la Sierra.

Bienal del Cartel Bolivia BICeBé 2013 to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń związanych z projektowaniem graficznym w Ameryce Południowej, cieszące się międzynarodowym uznaniem. To miejsce otwarte na prezentację prac wielkich mistrzów i profesjonalistów z całego świata. Oprócz wystawy konkursowej, w ramach Bienal del Cartel Bolivia BICeBé odbywa się Międzynarodowy Kongres Designu, warsztaty, panele dyskusyjne oraz spotkania specjalistów i przedstawicieli środowiska akademickiego.

do góry