Filename: miniatura.jpg
  • plakat.jpg
    Filename: plakat.jpg

Biuro Współpracy z Zagranicą ogłasza kolejny nabór na studia w ramach Programu Erasmus+ na wyjazdy w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020. Wyjazdy są możliwe jedynie do uczelni zagranicznych, w których termin rekrutacji studentów na drugi semestr nie jest wcześniejszy niż 31.10.2019.

Informacje dotyczące terminów rekrutacji w poszczególnych uczelniach znajdują się na stornie int.asp.lodz.pl (pdf ‘More information’ przy każdej z uczelni).

Zgłoszenia będą przyjmowane od 07 do 11.10.2019 w Biurze Współpracy z Zagranicą (p. 309) - w godzinach pracy biura. Chętni zobowiązani są dostarczyć dokumenty aplikacyjne wskazane w zasadach rekrutacji.

Informacje o tym i podobnych wydarzenia dostępne są na Facebooku Biura Współpracy z Zagranicą: facebook.com