Filename: MINIATURA.jpg

Zbliża się kolejna edycja Targów sztuki i designu w trakcie których będzie można podziwiać i kupić unikatowe, oryginalne prace studentów ASP w Łodzi,  uczniów szkół artystycznych oraz artystów z Łodzi i regionu.

Na kilkudziesięciu stoiskach zaprezentowana zostanie grafika artystyczna, unikatowa biżuteria artystyczna, ceramika, plakaty, obrazy, T-shirty i torby z artystycznymi nadrukami oraz wiele innych wyjątkowych prac.

Wydarzenie jest również okazją, by porozmawiać z młodymi artystami i dowiedzieć się więcej o ich inspiracjach i planach.

Targi są częścią cyklicznego wydarzenia "Stacja Księży Młyn - targ staroci, rękodzieła i sztuki użytkowej" organizowanego przez Fundację Przędzalnia Sztuki.

Targi odbędą się w niedzielę 21 lipca 2024 r. w godzinach: 11.00 - 17:00 w Akademickim Centrum Designu (ul. Księży Młyn 13/15).

Zapraszamy!