Filename: PIKNIK-MINIATURKA-GIF.gif

Wata cukrowa, sitodruk na koszulkach i grill, czyli mocny akcent na początek wakacji. Gdy tylko opadną emocje po sesji, w imieniu Samorządu Studenckiego zapraszamy wszystkie studentki i studentów ASP w Łodzi do wspólnego spędzenia czasu na terenach zielonych wokół głównego budynku uczelni.

Impreza odbędzie się w piątek, 21 czerwca 2024 roku. Startujemy o godz. 14.00 i gramy do ostatniego klienta.

Gwarantujemy lemoniadę, watę cukrową, popcorn i przekąski! Będą także inne atrakcje – warsztaty sitodruku na waszych ciuszkach (dla pierwszych 50 osób będziemy mieć czarne t-shirty) oraz grill, na którym będziecie mogli przygotować swoje przekąski. A to wszystko w towarzystwie dobrej muzyki!

Szczegóły będą pojawiać się na bieżąco na naszym Instagramie:

Zachęcamy do zabrania koców, ulubionych napojów oraz planszówek i – widzimy się 21 czerwca! :)

Autor identyfikacji graficznej: Kuba Kalinowski