Targi sztuki i designu po dwumiesięcznej przerwie powracają do Akademickiego Centrum Designu. Wydarzenie, które odbędzie się już w niedzielę 16 czerwca, będzie znakomitą okazją do zakupu unikatowej artystycznej biżuterii, grafiki czy ceramiki autorstwa studentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania.

Identyfikacja wizualna: dr Piotr Gryz

Targi sztuki i designu
16 czerwca 2024 r., godz. 11:00–17:00
Akademickie Centrum Designu
ul. Księży Młyn 13/15
(teren przed budynkiem, od strony boiska)

Do wystawienia swoich prac zapraszamy studentów i studentki uczelni artystycznych. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Patrycją Krzyczman z Akademickiego Centrum Designu (kom. +48 503 966 989, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Kolejne edycje targów odbędą się 21 lipca, 18 sierpnia, 15 września, 20 października i 7 grudnia 2024 r. – za każdym razem w niedzielę.

Targi są częścią cyklicznego wydarzenia „Stacja Księży Młyn – targ staroci, rękodzieła i sztuki użytkowej” organizowanego przez Fundację Przędzalnia Sztuki.