Filename: ASP Targi sztuki 2024 WEB _ASP WWW mini kopia.jpg

Jak co roku w czasie Nocy Muzeów zapraszamy na wiosenną edycję Targów Sztuki Studenckiej, które odbędą się 18 maja 2024 r. (sobota) w godz. 15.00-22.00.

Targi to cykliczna impreza, w czasie której można nabyć unikatowe i oryginalne prace naszych studentów ze wszystkich kierunków artystycznych oraz projektowych. Wydarzenie jest również okazją, by porozmawiać z młodymi artystami i dowiedzieć się więcej o ich inspiracjach.

Na kilkudziesięciu stoiskach zaprezentowana zostanie grafika artystyczna, unikatowa biżuteria artystyczna, ceramika, plakaty, obrazy, a także T-shirty i torby z artystycznymi nadrukami oraz wiele innych wyjątkowych prac.

Targi można śledzić na Facebooku oraz Instagramie uczelni, gdzie codziennie prezentowane są prace studenckie przeznaczone do sprzedaży.

Zapraszamy także na pozostałe wydarzenia, które odbędą się w trakcie Nocy Muzeów.

Targi Sztuki Studenckiej. Edycja wiosenna 2024
18 maja (sobota), godz. 15.00-22.00