Filename: trenuj_mini.jpg

W imieniu Ministerstwa Obrony Narodowej informujemy o naborze do 5. edycji projektu „Trenuj z wojskiem”. Od 11 maja do 13 lipca – co sobotę – w dwóch wybranych jednostkach wojskowych na terenie całej Polski – będą odbywały się bezpłatne szkolenia wojskowe, które dadzą wskazówki, jak czuć się bezpiecznym i jak być bezpiecznym. Ta edycja została wzbogacona o wiedzę i umiejętności właściwego zachowania w kryzysie oraz obrony cywilnej i udzielania pomocy.

Na terenie województwa łódzkiego szkolenia odbędą się w dwie soboty:

25 maja (Zgierz p. Łodzią) – 9. Łódzka Brygada Obrony Terytorialnej
Zapisy: kpr. Magdalena Stasiak, tel. 261 443 595, 732 336 725, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6 lipca (Tomaszów Mazowiecki) – 25. Brygada Kawalerii Powietrznej
Zapisy: p. Barbara Grela, tel. 261 167 052, 727 028 398, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału.

Koordynator projektu: Ministerstwo Obrony Narodowej
Organizator szkoleń: jednostki wojskowe