Filename: image.jpg

Drodzy Studenci i Absolwenci, organizujemy wiosenną edycję Targów sztuki studenckiej i już dziś zapraszamy Was do udziału w nich w roli wystawców.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 18 maja 2024 r. w godz. 15.00–22.00 w Galerii Hol na parterze budynku Centrum Promocji Mody.

Harmonogram targów

Udział w targach jest bezpłatny. Do 12 maja 2024 r. do godz. 23.59 należy przesłać zgłoszenie uczestnictwa w targach w roli wystawcy poprzez formularz zgłoszeniowy. W tym roku o kwalifikacji nie decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji w regulaminie.

W przypadku pytań i probelmów technicznych prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.