Wydarzenia

0
  • miniatura
    Filename: Wrocław.png
    Size: 21.5 KB

Zapraszamy absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi do składania zgłoszeń do X Konkursu Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów we Wrocławiu (Centrum Sztuki WRO). Konkurs skierowany jest do absolwentów, których licencjackie lub magisterskie prace dyplomowe powstały w roku akademickim 2022/2023 na kierunkach / w specjalnościach: intermedia, sztuka mediów oraz multimedia.

Do konkursu można składać prace z szeroko rozumianego zakresu sztuki mediów, zrealizowane w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • wypełniony formularz zgłoszeniowy (w załączniku)
  • plik PDF - dokumentacja projektu dyplomowego, linki do prac wideo/animacji lub przesłane za pomocą np. wetransfer

Zgłoszenia należy przesyłać do uczelnianego koordynatora konkursu, dra hab. Łukasza Ogórka prof. uczelni, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 8 lutego 2024 r.

Obrady komisji konkursowej (spotkanie z komisją w trybie zdalnym) odbędą się w tygodniu kolejnym po zakończeniu terminu zgłoszeń (12.02.2024 r. o godzinie 12.00).
Prosimy o przygotowanie dokumentacji dyplomu zgodnie z Regulaminem konkursu.
Wszyscy autorzy prac wybranych do udziału w wystawie otrzymają tytuł "Laureat Konkursu Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów".

Nagrody pieniężne przyznawane w konkursie wynoszą: 

Nagroda Główna wysokości 15 000 zł
Nagroda Publiczności w wysokości 5 000 zł

W załączeniu Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy.

do góry