Filename: miniatura.jpg
    Filename: 4.jpg
    Filename: 5.jpg
    Filename: 6.jpg

Koło naukowe „Eksperymentarium” Studentów Pracowni Technik Wklęsłodrukowych i Pracowni Technik Litograficznych serdecznie zaprasza na warsztaty graficzne pt. „Eko-grafika natychmiastowa”.

Warsztaty poprowadzą dr Tomasz Matczak, adiunkt w Pracowni Technik Litograficznych oraz Jakub Kwiatkowski, student III roku i członek koła naukowego "Eksperymentarium".

Dr Tomasz Matczak zaprezentuje technikę tzw. "Kitchen Litho" – algrafii z wykorzystaniem folii aluminiowej, natomiast Jakub Kwiatkowski podzieli się swoimi doświadczeniami z matrycami wklęsłodrukowymi z opakowań kartonowych. Te dwie techniki łączy pro-ekologiczne i eksperymentalne podejście do grafiki artystycznej – wykorzystanie powszechnie dostępnych materiałów, uproszczenie warsztatu i upcykling opakowań.

Warsztaty odbędą się 9 stycznia 2024 r. (wtorek) o godzinie 10.00 w sali numer 207 w budynku głównym ASP (ul. Wojska Polskiego 121, pawilon B, II p.)