Filename: kafelek.png

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi ogłasza rekrutację na I rok studiów do Szkoły Doktorskiej na rok akademicki 2023/2024.

Rejestracja elektroniczna za pomocą Systemu Elektronicznej Rekrutacji dostępnego na stronie e-rekrutacja.asp.lodz.pl odbywa się w okresie od 1 września 2023 r. od godz. 6:00 do 5 września 2023 r. do godz. 23:00.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji na studia do Szkoły Doktorskiej znajdują się na stronie:

Uwaga! Zmiana przepisów! Od 1 października 2023 r. doktoranci będą mogli być zatrudniani jako nauczyciele akademiccy lub pracownicy naukowi i nie będzie się to wiązało ze skreśleniem z listy doktorantów lub utratą części stypendium doktoranckiego.
Więcej informacji na stronie Szkoły Doktorskiej