Filename: mini spacer.png

Z przyjemnością prezentujemy nową odsłonę spaceru wirtualnego po Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, zrealizowanego w technologii Google Street View 360 stopni. Prezentacja obejmuje kilkanaście najbardziej charakterystycznych przestrzeni łódzkiej ASP, a także umożliwia oglądanie kampusu uczelni z lotu ptaka.

Jedną z największych wartości tego nowoczesnego rozwiązania jest możliwość eksplorowania miejsc zazwyczaj nieodstępnych dla zwiedzających. Od teraz wybrane pracownie malarstwa, grafiki artystycznej, zabytkową tkalnię czy Warsztaty Druku można zwiedzać online.

Oglądający mogą też podziwiać architekturę budynku wzniesionego według projektu Bolesława Kardaszewskiego – gmachu, który stanowi do dziś jedyny w Polsce przykład kompleksu zrealizowanego na potrzeby uczelni artystycznej. Prezentacja obejmuje także wnętrza nowszych budynków ASP, wraz z nowoczesną biblioteką i aulą multimedialną.

Dzięki nowoczesnemu interfejsowi prezentacja dostosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety.

Spacer wirtualny dostępny jest na stronie: