Filename: 4miniatura.png
  • plakat
    Filename: plakat1000.jpg

W nadchodzący piątek, 26 maja 2023 r. w klubokawiarni Ignorantka odbędzie się wydarzenie „Goat on the boat” będące rezultatem warsztatów, w których wzięły udział studentki i studenci Pracowni Multimediów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Pracowni Audiosfery Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Warsztaty odbyły się w lutym tego roku. Owocem tego spotkania jest seria prezentowanych w Ignorantce druków site-specific, wpisujących się w charakter tego miejsca. W ramach wydarzenia odbędą się również sety DJ-skie w wykonaniu studentów Pracowni Audiosfery oraz zaproszonych gości.

Uczestnicy i uczestniczki wydarzenia: Adrian Klimas, Natalia Polkowska, Martyna Tamborska, Mateusz Zubel, Bruno Kuzyszyn, Lauren Haughey, Miłosz Rygiel-Sańko, Agnieszka Topolska, Aleksandra Szalińska, Wiara
Opiekunowie projektu: dr Anna Bąk, dr hab. Łukasz Ogórek, prof. uczelni i dr Daniel Koniusz

Goat on the boat
Klubokawiarnia Ignorantka