Filename: miniatura 1_.jpg

Michał Janakowski z Kutna, student Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, utalentowany młody człowiek przed 3 laty został poszkodowany w wypadku samochodowym. Mimo bardzo złych rokowań Michał podjął samodzielny oddech i każdego dnia w wyniku żmudnej rehabilitacji stara się odzyskać to, co zabrał mu wypadek. Na jego powrót do codzienności czeka wiele kochających osób. Każdy gest wsparcia z Waszej strony pozwala wierzyć, że się uda!

Można pomóc Michałowi na kilka sposobów:

• przekazując 1,5% podatku, wpisując w deklaracji podatkowej nr KRS 0000396361, podając cel szczegółowy: 0105569 Michał,
  • wpłacając środki poprzez portal charytatywny SiePomaga.pl siepomaga.pl/michal-janakowski,
  • wpłacając dowolną kwotę w ramach zbiórki na portalu Zrzutka.pl zrzutka.pl,
  • oddając plastikowe nakrętki – kontener na nakrętki znajduje się w holu głównym na ASP.

Informacje o sytuacji Michała i postępów w leczeniu można znaleźć na fb: facebook.com/janakwstawaj

W imieniu Michała, Jego rodziny i przyjaciół oraz społeczności łódzkiej ASP – zachęcamy do wsparcia w dowolny sposób i dziękujemy za każdy gest.