Filename: miniatura OK.jpg

W pierwszą grudniową sobotę – 3 grudnia 2022 r. – rozpoczną się „Targi Sztuki Studenckiej. Edycja świąteczna 2022”. Tegoroczna, dziewiąta już odsłona tego wyjątkowego wydarzenia będzie kolejną okazją do do odwiedzenia Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi i zapoznania się z twórczością naszych studentów i absolwentów. Będą mieli Państwo możliwość zakupienia wspaniałych i oryginalnych prezentów świątecznych dla swoich bliskich.

Punktualnie o godz. 12.00 w Galerii Hol Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi otworzy się kilkadziesiąt stoisk. Świąteczne ozdoby, grafiki i obrazy, artystyczna biżuteria, wyroby rękodzielnicze, galanteria – to tylko niektóre atrakcje tegorocznych targów.

Prace naszych studentów przeznaczone do sprzedaży można oglądać na uczelnianym Facebooku. Zapraszamy do śledzenia naszego wydarzenia, które codziennie aktualizujemy o nowe zdjęcia prac:

Serdecznie zapraszamy!

Targi Sztuki Studenckiej. Edycja świąteczna 2022