Filename: miniatura.jpg

Rusza kolejna edycja warsztatów organizowanych wspólnie z Muzeum Sztuki w Łodzi. Do udziału zapraszamy wszystkich studentów naszej uczelni.

Chęć udziału prosimy zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 23 października 2022 r.  Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty w bieżącym semestrze odbywać się będą co dwa tygodnie w środy o godzinie 13.00. Najbliższe spotkanie zaplanowane jest na 26 października 2022 r.

W budynkach Muzeum Sztuki w Łodzi będziemy spotykać się z kuratorami bieżących wystaw. Finałem i efektem warsztatów będzie wspólna wystawa, która zaplanowana jest na połowę maja 2023 r.

W semestrze letnim współpracować będziemy także z zaproszonym twórcą, którego nazwisko ogłosimy w późniejszym terminie.

Dotychczas współpracowaliśmy z Jankiem Simonem, Katarzyną Kozyrą, Igorem Krenzem, Joanną Rajkowską, Izą Szostak, Robertem Kuśmirowskim i Robertem Rumasem.

Opieka: dr hab. Łukasz Ogórek, prof. uczelni

Wcześniejsze edycje Warsztatów Muzeum Sztuki w ASP: