Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na rzeźbę outdoorową do przestrzeni Kompleksu Biurowego Imagine, organizowanym przez Wydział Rzeźby i Działań Interaktywnych Akademii Sztuk Pięknych we współpracy z fundatorem nagród i odbiorcą przyszłego dzieła – Avestus Real Estate.

Konkurs przeznaczony jest dla studentów i absolwentów kierunku rzeźba Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, a także dla studentów Zakładu Propedeutyki Rzeźby WRiDI. Termin przewidywanego odsłonięcia powstałej rzeźby – październik 2019.

Konkurs jest niezwykłą okazją do zaprezentowania rzeźbiarskich osobowości, możliwości projektowych i realizacyjnych, w warunkach realnego rynku zawodowego. Zwycięzca konkursu ma szansę zrealizować wielkoformatową rzeźbę w prestiżowej przestrzeni publicznej w Łodzi. Podejmijcie wyzwanie i stwórzcie Imagine – potencjalną rzeźbiarską wizytówkę naszego Miasta!

Poniżej znajdziecie wszelkie materiały niezbędne do aplikacji: regulamin konkursu, formularze zgłoszeniowe, wzory oświadczeń oraz materiały wizualne od fundatora.