Filename: miniatura.jpg
  • plakat.jpg
    Filename: plakat.jpg

Biuro Współpracy z Zagranicą ogłasza kolejny nabór na studia w ramach Programu Erasmus+ na wyjazdy w semestrze zimowym (uczelnie, w których termin przesłania dokumentów aplikacyjnych na semestr zimowy nie jest wcześniejszy niż 15 maja) i letnim roku akademickiego 2019/2020 (lista dodatkowa).

Zgłoszenia będą przyjmowane od 8 do 12 kwietnia 2019 r. w Biurze Współpracy z Zagranicą (p. 309) w dni robocze oprócz środy w godzinach 9:00 – 11:00 i 13:00 – 14:00.

Regulamin i formularze dostępne są na stronie int.asp.lodz.pl/ w sekcji: PROGRAM ERASMUS+ W ROKU AKADEMICKIM 2019/20.

Informacje dotyczące terminów rekrutacji w uczelniach partnerskich znajdują się na stronie int.asp.lodz.pl/uczelnie (link ‘More information’ umieszczony przy każdej z uczelni).

Miejsca wykorzystane już w pierwszym naborze: informacja zbiorcza zostanie zamieszczona na stronie int.asp.lodz.pl/ do 1 kwietnia 2019.

O tym i podobnych wydarzeniach informujemy na Facebooku Biura Współpracy z Zagranicą: facebook.com