Filename: miniatura.jpg

Akcja tkania siatek maskujących dla mieszkańców Lwowa to niezwykła inicjatywa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi niosąca pomoc i otuchę dzielnie broniącej się Ukrainie. Akcja jest odpowiedzią na prośbę zaprzyjaźnionej Lwowskiej Narodowej Akademii Sztuki.

Nieprzerwanie od prawie trzech tygodni nasi studenci i nauczyciele akademicy wspólnie tworzą siatki służące do ukrywania obiektów cywilnych przez mieszkańców Lwowa. Całą tę inicjatywę w wyjątkowy sposób wspierają zaprzyjaźnione instytucje i osoby spoza uczelni, do których dzisiaj kierujemy szczególną prośbę.

Aby akcja mogła być kontynuowana, potrzebujemy Waszej pomocy! Każda para rąk do pracy jest dziś na wagę złota. Zwracamy się do instytucji, grup zorganizowanych, ale także do osób prywatnych o włączenie się w nasze działania. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej o akcji tkania siatek maskujących: asp.lodz.pl