Filename: psycholog.jpg

Drodzy Studenci i Studentki, jesteśmy świadkami niewyobrażalnej i niemającej żadnego usprawiedliwienia agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę i Ukraińców.

Dotyczy to naszych sąsiadów, współpracowników, przyjaciół, rodzin. Wiadomości o kolejnym bombardowaniu i ciężkich walkach mogą budzić lęk, niszczyć poczucie bezpieczeństwa. Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej podjęła już pewne działania na rzecz wsparcia naszych Przyjaciół z Ukrainy.

Ponieważ nie wszystkie uczelnie mają możliwość oferowania pomocy psychologicznej, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej postanowiła zaoferować takie wparcie ukraińskim studentom spoza naszej społeczności. Od dziś Specjaliści Akademickiej Poradni Psychologicznej działającej przy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej pełnią bezpłatne dyżury online. Możliwa jest konsultacja w języku polskim, ukraińskim i rosyjskim.