Wydarzenia

Centrum jasno błękitnego tła wypełnia grafika z figurą ptaka o czerwonym zabarwieniu na brzuchu. Po lewo na górze napis czarnym drukiem: „targi sztuki studenckiej, edycja świąteczna „. Na dole po prawo: „ 4 grudnia 2021 (sobota) godz. 12.00-17.00 ASP ŁÓDŹ.\nZa kilka dni ruszą Targi sztuki studenckiej Edycja świąteczna 2021 on-line! Zapraszamy na Targi on-line w dniach 6-20 grudnia 2021 roku.
    Filename: miniatura.jpg
  • plakat
    Filename: TSS_21_plakat-B1_rgb_maly.jpg

Już w sobotę 4 grudnia 2021 r. rozpoczną się „Targi sztuki studenckiej. Edycja świąteczna 2021”. Tegoroczna, ósma już odsłona wydarzenia to kolejna okazja do zapoznania się z młodą sztuką spod znaku łódzkiej ASP, ale przede wszystkim możliwość znalezienia wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich.

Punktualnie o godz. 12.00 w Galerii Hol Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi otworzy się kilkadziesiąt stoisk, na których będzie można kupić prace studentów i absolwentów naszej uczelni. Świąteczne ozdoby, grafiki i obrazy, artystyczna biżuteria, wyroby rękodzielnicze, galanteria – to tylko niektóre atrakcje tegorocznych targów.

„Nie wiemy jeszcze, czym w tym roku zaskoczą nas młodzi artyści i projektanci. Poprzednie edycje pokazały, że ich pomysłowość nie zna granic” – mówi Izabela Wojtyczka, koordynator wydarzenia.

Targi można śledzić na uczelnianym Facebooku , gdzie codziennie prezentowane będą studenckie prace przeznaczone do sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy!

Przypominamy, że udział w Targach sztuki studenckiej w dnu 4 grudnia 2021 r. mogą wziąć tylko udział osoby przestrzegające reżimu sanitarnego – w budynkach ASP w Łodzi należy zakrywać usta i nos, dezynfekować dłonie. Przy wejściu będziemy także dokonywać pomiaru temperatury. Zgodnie w najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, od 1 grudnia 2021 r. obowiązują limity osób przebywających w galeriach, dlatego też chcielibyśmy uprzedzić, że będziemy kontrolować liczbę osób uczestniczących w Targach sztuki studenckiej w dn. 4 grudnia 2021 r.

Targi sztuki studenckiej. Edycja świąteczna 2021
4 grudnia 2021 r. (sobota), godz. 12.00-17.00
Galeria Hol Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi
Wstęp wolny