Wydarzenia

Informujemy, że 18 i 19 grudnia (wtorek i środa) odbędą się wybory do Organów Samorządu Studentów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Gorąco zachęcamy wszystkich studentów uczelni do kandydowania i głosowania - stworzenie solidnej grupy przedstawicieli studentów w Samorządzie jest niezwykle istotne, szczególnie w obliczu zmian w organizacji uczelni, jakie czekają nas w przyszłym roku.

Jak kandydować?

Kandydatury można zgłaszać poprzez wypełnienie formularza, który należy wysłać na adres Samorządu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  przed upływem 14 grudnia.

Można kandydować do jednego z dwóch Organów: Prezydium Samorządu Studentów lub Rady Samorządu Studentów

W skład Prezydium wejdą 3 osoby, które uzyskały największą liczbę głosów:
– 1 wynik – Przewodniczący
– 2 wynik – Wiceprzewodniczący
– 3 wynik – Zastępca

W skład Rady Samorządu wejdzie po 2 przedstawicieli z każdego wydziału, którzy uzyskali największą liczbę głosów.

Jak głosować?

Głosować będzie mógł każdy student za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej w punktach wyborczych zlokalizowanych w “starym budynku” ASP przy ul. Wojska Polskiego 121 – w dniach 18 oraz 19 grudnia 2018.
19 grudnia 2018 będzie również możliwe głosowanie w budynku ASP przy ul. Franciszkańskiej 76.

W punktach wyborczych członkowie Uczelnianej Komisji Samorządu Studentów wydawać będą karty do głosowania z nazwiskami kandydatów do poszczególnych organów.

Regulamin Samorządu Studentów
Zasady wyborów do Organów Samorządu Studenckiego

Zachęcamy do śledzenia informacji na temat wyborów na Facebooku