Filename: Grafika na stronę_BlueDrop_MINIATURA-B3.jpg

Uwaga! Termin nadsyłania zgłoszeń w Blue Drop Competititon został przedłużony o dwa tygodnie. Jeszcze do 20 września 2020 czekamy na projekty zgodne z hasłem konkursowym „CZŁOWIEK PRZYSZŁOŚCI 2052”!

Zapraszamy studentów i absolwentów naszej uczelni oraz innych uczelni artystycznych i projektowych do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie BLUE DROP COMPETITION 2020, organizowanym przez Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Konkurs jest częścią cyklicznego wydarzenia Eco Make 2020 – międzynarodowej inicjatywy artystyczno-edukacyjnej o przesłaniu ekologicznym.

Celem konkursu jest wyłonienie 20 najlepszych prac projektowych realizujących hasło przewodnie „CZŁOWIEK PRZYSZŁOŚCI 2052”.

Wizja człowieka przyszłości. Jaki on będzie, z jakich produktów i usług będzie korzystać? Jak odnajdzie się w nowych realiach środowiskowych, społecznych, ekonomicznych i światopoglądowych? Czy ekologia będzie miała dla niego znaczenie? Jakie będzie wyznawać wartości?

Wybrane przez jury prace zakwalifikowane zostaną do wystawy pokonkursowej towarzyszącej wydarzeniu Eco Make, a autor najlepszej z nich zdobędzie nagrodę główną – 2000 euro.

Udział w Konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia dokonuje się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie www.ecomake.pl.

Więcej informacji w Regulaminie Konkursu