Drodzy Studenci!

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi jest w trakcie realizacji drugiej edycji płatnych staży zawodowych dla studentów w ramach projektu unijnego „Zintegrowany Program ASP w Łodzi", współfinansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Rekrutacja trwa. W programie mogą wziąć udział:

• studenci z III roku studiów licencjackich,
  • studenci I i II roku studiów drugiego stopnia
  • studenci IV I V roku jednolitych studiów magisterskich.

W projekcie mogą wziąć udział studenci, którzy nie brali udziału w pierwszej edycji projektu.

Ponieważ projekt jest przeznaczony dla studentów, osoby z ostatnich lat studiów muszą rozpocząć staż przed obroną pracy licencjackiej/magisterskiej tj. przed utratą statusu studenta. Zakończyć mogą go o obronie.

Zapisy przyjmowane są mailowo przez Biuro Karier ASP w Łodzi

W treści e-maila należy podać:

1. imię,
  2. nazwisko,
  3. numer telefonu,
  4. nazwę wydziału,
  5. rok studiów.

Studenci odbywać będą staż w wymiarze 120 godzin, przy zachowaniu co najmniej 20 godzin zadań stażowych wykonywanych w tygodniu. Stażyści otrzymają wynagrodzenie stażowe.

Więcej informacji na temat projektu uzyskają Państwo w Biurze Karier.

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

Agnieszka Skupińska